portal osiedli, dzielnic i miast

Biała Podlaska - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Forum bloku przy ul.Żeromskiego 45 w Białej Podlaskiej
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Forum bloku przy ul.Żeromskiego 45 w Białej Podlaskiej

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Nie Sty 22, 2012 17:17    Temat postu: Forum bloku przy ul.Żeromskiego 45 w Białej Podlaskiej

Witam !

Mam przyjemność zaprosić mieszkańców bloku przy ul. Żeromskiego 45 w Białej Podlaskiej do dyskusji na temat spraw związanych z sprawami bytowymi i zarządzania.
Myślę ,że niebawem trzeba spotkać się aby porozmawiać o założeniu wspólnoty mieszkaniowej.

Zapraszam do dyskusji ......

pozdrawiam Very Happy
Gość






PostWysłany: Pon Sty 23, 2012 13:44    Temat postu: Porównanie naliczanych kosztów administracyjnych

Witam!

Czy nie uważacie ,że koszty administracyjne naszego bloku są zbyt wysokie ?

Dla porównania przytoczę koszty z innych wspólnot (narazie dwóch)

-ul.Terebelska 45 -1,50 zł za m2
-ul.Podmiejska 69 -1 zł za m2 ( obejmuje :sprzątanie,wywóz śmieci
oświetlenie )
- ul.Żeromskiego 45 -1,95 zł m2 (u nas )
Intryguje mnie opłata stała CO ,czy jest rozliczana proporcjonalnie do powierzchni mieszkalnych wszystkich współwłaścicieli.Nałeżało by sprawdzić ile kW zostało zakontraktowane w PECu na nasz blok i jak ta kwota jest dzielona .
Mam również propozycję aby zrobić zamknięcie śmietnika na kluczyk ,ponieważ sam byłem świadkim wrzucania śmieci przez osoby nie mieszkające w naszym bloku oraz załatwiania potrzeb fizjologicznych pod wiatą.

pozdrawiam
antybiotyk 
   

Nowy na forum


Wiek: 76
Dołączył: Wto Sty 24, 2012 14:20
Posty: 1
Skąd: Białej Podlaskiej

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 14:49    Temat postu: koszty na Żeromskiego 45

Faktycznie czynsz jest najwyższy w Białej a jeszcze dochodzą dodatkowe obciążenia zrzucane na nas przez Dewelopera.Jak ogólnie wiadomo śmietnik służy do składowania odpadów komunalnych. A wrzuca się gruz,odpady płyt gipsowych itp. A przystosowanie mieszkania do potrzeb klienta i remont z tym związany powoduje generowanie odpadów budowlanych w czasie, gdy te mieszkanie jest jeszcze własnością Dewelopera i on powinien udostępnić miejsce na odpady budowlane i ponosić koszty jego wywozu. I nie powinien być to śmietnik na odpady komunalne. Brak zamka śmietnika powoduje też, że przywożone są śmieci spoza naszego terenu przez osoby postronne oraz robotników wykonujących remonty. Dlatego też nie powinni oni nawet zbliżać się do śmietnika odpadów komunalnych bo jakie to oni odpady komunalne generują? A za wywóz śmieci ponosimy 36% kosztów czynszu. I TO BY BYŁO DZISIAJ NA TYLE!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama